promed | optyk

promed | optyk

Częstochowa
logo
adres ul. gen. Leopolda Okulickiego 84/13, 42-218 Częstochowa
adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
adres poniedziałek - piątek: 10:00 - 18:00
sobota: 10:00 - 14:00
adres 730 009 309
Usługi premium
  • optometrysta
  • stylista
  • wysokiej klasy sprzęt do badania wzroku
  • badania dzieci
Produkty premium
  • markowe oprawki
  • oprawki dla koneserów
  • szkła progresywne
  • szkła specjalistyczne
  • soczewki kontaktowe
  • okulary przeciwsłoneczne
Nasi specjaliści
zdjęcie
Paweł Szczerbiński
dypl. Optometrysta

Absolwent Wydziału Techniki Uniwersytetu Śląskiego. Prace magisterską obronił z Optyki.
Absolwent Wydziału Podstawowych Problemów Techniki Politechniki Wrocławskiej. Dyplom obronił z Optometrii.
Były wykładowca Uniwersytetu Varilux na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu.
Pełnił funkcję Biegłego Sądowego z zakresu Optyki Okularowej i Optometrii przy Sądzie Okręgowym w Gliwicach.
Z branżą optyczną związany od 1995 roku.

Obecnie:
Od 2011 pracuje jako Optometrysta we własnym salonie optycznym promed | optyk, gdzie w pełnym wymiarze czasu pracy poświęca się pacjentom.

Dodatkowo:

Szkoleniowiec.
Członek Polskiego Towarzystwa Optometrii i Optyki.
Członek Zarządu Śląskiego Cechu Optyków.
Pełni funkcję Eksperta w Krajowej Rzemieślniczej Izbie Optycznej.
Jest prezesem i jednym z założycieli Stowarzyszenia Optyka Premium, którego celem statutowym jest edukacja w zakresie dobrego widzenia.


Sylwia Szczerbińska

Absolwentka Wyższej Szkoły Ekonomii i Administracji. Od 1996 stale związana z optyką okularową. Zaczynała od pracy na warsztacie optycznym, gdzie po latach pracy z wysoką precyzją wykonania i zaangażowaniem zdobywa kolejne stanowiska kierownicze salonu optycznego. Odbyła wiele szkoleń technicznych w zakresie optyki okularowej jak i szkoleń menadżerskich.
W 2018 zdobywa tytuł Stylisty Opraw Okularowych.
 
Obecnie:
Od 2011 prowadzi z mężem własny salon optyczny promed | optyk, gdzie przelewa całe swoje doświadczenie i pasje do branży.
Dba o precyzję wykonania okularów i czuwa nad wysokimi standardem usług.

Dodatkowo:
Jest członkiem Stowarzyszenia Optyka Premium, którego celem statutowym jest edukacja w zakresie dobrego widzenia.

zdjęcie
O nas

TROSZCZYMY SIĘ O TWOJE OCZY

Od 2003 roku jesteśmy z Wami w Częstochowie. Zaufało nam już wielu z Was, za co dziękujemy. Dziękujemy też za wystawiane OPINIE - one są często drogowskazem dla nowych użytkowników okularów. Jesteśmy specjalistami z zakresu optyki i optometrii. Świadczymy usługi na najwyższym europejskim poziomie. Pracujemy na najnowocześniejszych urządzeniach. W naszym gabinecie zapewniamy oprócz klasycznych badań (w tym komputerowe badanie wzroku) badania optometryczne.

U NAS KOMFORT WIDZENIA DOSTAJESZ W PREZENCIE

Wszystkie salony optyczne oferują okulary. My oferujemy Wam okulary i komfort widzenia. Kupujesz oprawę, dobre szkła i… widzisz. Właśnie, ale widzieć nie zawsze oznacza to samo. Wielu z Was mogło się o tym przekonać. U nas gwarantujemy Wam, że oprócz okularów otrzymacie komfort widzenia.

NAJLEPSZE MARKI W JEDNYM MIEJSCU

Okulary stały się modne. Wstąpcie do nas, a znajdziemy coś wyjątkowego specjalnie dla Was. Zmieniamy się jako społeczeństwo. Do niedawna szukaliśmy taniego produktu. Teraz chcemy dobrego, markowego produktu w dobrej cenie. Jesteśmy w stanie i chcemy zapłacić, ale nie chcemy mieć poczucia, że przepłaciliśmy. U nas oferujemy Wam oryginalne produkty w dobrych cenach.

O OKULARACH I BADANIU WZROKU WIEMY WSZYSTKO

Optyką zajmujemy się od ponad 25 lat. Kształciliśmy się w tym zakresie, a teraz pracujemy dla Was. 25 lat to czas doświadczeń, stałego rozwoju, zdobywania wiedzy i umiejętności. Doceniają nas producenci – posiadamy między innymi tytuł Specjalisty jak i Super Eksperta, świadczący o najwyższym poziomie usług w zakresie doboru i badań pod kątem soczewek progresywnych. Docenia nas branża optyczna – nasza kadra prowadzi szkolenia z zakresu optyki i optometrii dla innych salonów optycznych. Doceniacie nas Wy – obdarzając nas Swoim zaufaniem i powierzając Swój wzrok naszej opiece. Dziękujemy. Zostaliśmy wybrani przez magazyn Gentleman do 10 Najlepszych Optyków w Polsce.

Nasze pozostałe salony

promed | optyk
Al. NMP 9, 42-200 Częstochowa

Szczegóły salonu