O nas
Grupa Optyka Premium

O nas

OPTYKA PREMIUM to aktualnie ponad 100 niezależnych salonów optycznych w Polsce na terenie kilkunastu województw.

Grupę OPTYKA PREMIUM tworzą salony, które spełniają warunki gwarantujące wysoki standard usług, takie jak:

  • przeprowadzanie badań wzroku wyłącznie przez doświadczonych lekarzy okulistów lub optometrystów z wykorzystaniem najnowszych metod diagnostycznych,
  • umożliwianie zakupu szkieł i opraw wysokiej jakości,
  • oferowanie standardów premium w zakresie obsługi klienta i serwisu posprzedażowego.

Coraz silniejsza konkurencja cenowa na rynku optyki okularowej odbija się na standardzie usług, zwłaszcza badań wzroku. Okulary jednak, jako spersonalizowane narzędzie terapeutyczne, wymagają indywidualnego podejścia do każdego pacjenta. Takie właśnie indywidualne i zarazem całościowe podejście postanowiliśmy zaoferować naszym klientom, tworząc grupę OPTYKA PREMIUM.

Chcemy, by klienci, którym zależy na zdrowiu i mają świadomość konieczności dbania o niezwykle ważny zmysł wzroku, mogli mieć dostęp do pełnego zakresu diagnostyki oraz najnowszych osiągnięć optyki okularowej, a nie jedynie do kompromisowych, najtańszych rozwiązań.

Dlatego między innymi nie oferujemy bezpłatnych badań wzroku. Zainwestowaliśmy za to w najnowsze urządzenia diagnostyczne i zatrudniamy wyłącznie wysoko wykwalifikowany personel, podpisaliśmy też umowy z renomowanymi dostawcami soczewek i opraw okularowych. Dla nas liczy się tylko komfort widzenia naszych pacjentów.

Jesteśmy otwarci na poszerzanie grupy o kolejne gabinety optyczne, które podzielają nasze podejście i są w stanie sprostać naszym kryteriom.

Zapraszamy do współpracy.

Pozwól, by zadbał o Ciebie zespół najlepszych specjalistów
Znajdź najbliższy Salon Premium